У Росії заочно засудили блогера до 8 років через відео про підрив Каховської ГЕС
У Москві суддя Басманного районного суду Борис Сафарін заочно засудив блогера Олександра Шпака до восьми років колонії у справі про військові «фейки».
06 вересня 2024
У Москві суддя Басманного районного суду Борис Сафарін заочно засудив блогера Олександра Шпака до восьми років колонії у справі про військові «фейки».
04 вересня 2024
Федеральний суд у Сан-Франциско постановив, що приблизно півтори сотні працівників медіа-платформи X, які були звільнені після приходу Ілона Маска, можуть подати позов про дискримінацію за віком.
09 серпня 2024
У тимчасово окупованому Севастополі російські поліцейські затримали чоловіка за «дискредитацію» армії РФ у соцмережах.
08 серпня 2024
У Європейські комісії після ухвалення парламентом Болгарії закону про заборону у школах «пропаганди ЛГБТК+» нагадали про протидію дискримінації.
04 червня 2024
Випуск 18: зміни в роботі ТЦК, послаблення покарання за економічні злочини, підвищення акцизів на алкоголь і пальне
22 травня 2024
Громадськість жорстко засудила креативників за спробу привабити клієнтів похабщиною в меню
25 квітня 2024
Мешканці тимчасово окупованого Криму за "дискредитацію ЗС РФ" заплатили за два роки близько 25 млн рублів (понад 10,7 млн грн) штрафів.
24 квітня 2024
Тема ставлення суспільства до ветеранів та військовослужбовців зазнає трансформації, яка може бути травматичною для українських захисників, тому Нацрада з питань телебачення та радіомовлення розробила пропозиції до критеріїв віднесення інформації до дискримінаційної стосовно ветеранів та учасників війни.
31 січня 2024
Міжнародний суд ООН відхилив більшість претензій України до Росії у справі щодо порушення конвенції про расову дискримінацію.
05 грудня 2023
Міський суд Риги ухвалив, що власник автомийки в центрі міста мусить виплатити 1 тисячу євро компенсації моральної шкоди громадянці України, чий автомобіль він заборонив обслуговувати.
08 листопада 2023
Представники органів влади, ЗМІ та громадських організацій обговорили основні критерії запобігання і недопущення в медіа дискримінації осіб за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.
25 жовтня 2023
Федеральний суд Канади затвердив мирову угоду між урядом та представниками корінних народів країни про виплату їм компенсації в розмірі 23 млрд канадських дол. (близько 17,7 млрд дол. США).
29 липня 2023
Міністерство культури та інформаційної політики України відреагувало на скандал, що спалахнув через цькування в соцмережах виконувачки обов’язків генерального директора Національного музею Голодомору-геноциду Лесі Гасиджак.
27 червня 2023
В ОБСЄ відбулося обговорення ситуації з дотриманням принципів толерантності й недискримінації в українських засобах масової інформації.
15 червня 2023
Росія – найбільший порушник міжнародного права в сучасному світі
05 вересня 2022
Україна вдячна Туреччині за незмінну підтримку територіальної цілісності й суверенітету України, участь у саміті Кримської платформи та ініціює подальші спільні кроки для захисту кримських татар від російських окупантів у Криму.
08 серпня 2022
У селі Ближньогородське в окупованому Криму зафіксовано скупчення російської військової техніки.
02 серпня 2022
У Міжнародний день пам'яті жертв нацистського геноциду ромів генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович Бурич закликала боротися з дискримінацією, а також захищати повагу до ромів та їхню гідність.
30 липня 2022
Кримськотатарський ресурсний центр (КРЦ) презентував дослідження про еколого-кліматичну дискримінацію в окупованому Криму.
03 червня 2022
З початку війни у громадську організацію КримSOS за допомогою звернулися понад 2 тисячі внутрішньо переміщених осіб, більшості з них була потрібна фінансова та гуманітарна допомога.
25 травня 2022
Російські IT-компанії почали звільняти або переводити на більш «низькі» посади фахівців українського походження, насамперед – співробітників, які мають доступ до критичної інфраструктури та даних.
реклама