У місії ОБСЄ, яка працює на виборах у США, немає спостерігачів із Росії та Білорусі
У міжнародній спостережній місії Парламентської асамблеї ОБСЄ працюють 150 депутатів із понад 20 країн. Серед них немає представників Росії та Білорусі.
05 листопада 2024
У міжнародній спостережній місії Парламентської асамблеї ОБСЄ працюють 150 депутатів із понад 20 країн. Серед них немає представників Росії та Білорусі.
30 вересня 2024
На осінній сесії ПАРЄ, яка розпочинається у Страсбурзі у понеділок, 30 вересня, розглянуть питання щодо військових і цивільних українців, які перебувають у полоні РФ.
18 вересня 2024
У Київській області в середу, 18 вересня, вітали дев'ятьох спортсменів, які гідно виступили на XVIІ літніх Паралімпійських іграх у Парижі (Франція).
04 вересня 2024
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури за два місяці планується розділити на два, що опікуватимуться окремо регіонами та інфраструктурою.
22 серпня 2024
У Європі вже є реакція на ухвалення в Україні закону «Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій». Зокрема, у Чехії ініціюють перевірку діяльності Російської православної церкви на території країни.
20 липня 2024
Перші поховання на Національному військовому меморіальному кладовищі, яке створюється під Києвом, можуть відбутися уже восени.
30 червня 2024
Парламентська асамблея Ради Європи підготує окрему резолюцію щодо українських журналістів, які переувають у російському полоні - робота над документом почнеться у вересні.
28 червня 2024
Комітет культури, науки та медіа ПАРЄ розробить резолюцію про українських журналістів, які перебувають у полоні Російської Федерації, де зазначатимуться юридичні механізми для їх визволення.
Парламентська асамблея Ради Європи рекомендує створити реєстр компаній, які допомагають Росії ухилятися від санкцій, а також унеможливити купівлю електронних елементів, що використовуються РФ у зброї проти України.
Російська Федерація демонтувала всі пам'ятники жертвам Голодомору на тимчасово окупованих територіях.
27 червня 2024
Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за резолюцію «Протидія стиранню культурної ідентичності під час війни та миру», яка містить безпрецедентні положення щодо підтримки української культури та збереження ідентичності.
16 лютого 2024
Росія - найбільший виклик світовій продовольчій безпеці. Найкращим внеском у продовольчу безпеку світу є забезпечити Україну зброєю, щоб зерновий коридор у Чорному морі працював і надалі.
21 січня 2024
Під час зимової сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи відбудуться дебати за терміновою процедурою на тему «Становище дітей України» за онлайн участю першої леді України Олени Зеленської.
18 січня 2024
Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики готує звернення до правоохоронців щодо перевірки законності підстав прослуховування телефонів співробітників проєкту Bihus.Info та відеофіксації подій у заміському комплексі.
09 січня 2024
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на Байковому кладовищі у Києві відкрив меморіал першому Президенту України Леоніду Кравчуку.
28 грудня 2023
Україні необхідно імплементувати три тисячі законодавчих актів для наближення вітчизняного законодавства до стандартів Європейського Союзу.
Україна може стати повноправним членом Європейського Союзу до 2030 року.
25 грудня 2023
Якби українці опинилися в 1991 році, то зараз би 74% проголосували за В'ячеслава Чорновола, а за Леоніда Кравчука – 13%. Серед респондентів, які дійсно в 1991 році мало право голосу (зараз це люди віком від 50 років), 81% проголосували б за Чорновола і 10% – за Кравчука.
24 листопада 2023
Україна сподівається на допомогу офіційного Брюсселя для пошуку компромісу з Угорщиною у питанні про початок переговорів про вступ до Європейського Союзу.
22 листопада 2023
Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики впродовж найближчого місяця планує розглянути законопроєкт "Про внесення змін до Закону "Про туризм" та деяких інших законодавчих актів щодо основних засад розвитку туризму" (№4162), який напрацьовується для голосування в другому читанні.
19 листопада 2023
Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Парламентська асамблея якої триває в Єревані, знаходиться в кризі, зокрема через блокування Росією бюджету на наступний рік.
11 листопада 2023
Заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук впевнена, що Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ» під керівництвом генерального директора Олексія Мацуки збереже надбання і продовжить розвиток.
08 листопада 2023
Члени Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики розраховують, що ВР ухвалить у першому читанні законопроєкт "Про застосування англійської мови в Україні" до кінця листопада цього року.
25 жовтня 2023
Україна нині перебуває ближче до деокупації захопленого росіянами Криму, ніж була до 24 лютого 2022 року.
20 жовтня 2023
Проєкт закону №8371, що передбачає заборону релігійних організацій, які пов'язані з країною-агресоркою, передбачає обов’язкову судову процедуру.
17 жовтня 2023
Верховна Рада упродовж цього тижня може розглянути в першому читанні урядовий законопроєкт щодо заборони релігійних організацій, пов'язаних з Російською православною церквою (РПЦ).
26 липня 2023
Верховна Рада на найближчому засіданні розгляне у першому читанні законопроєкт про відновлення електронного декларування.
20 липня 2023
Верховна Рада може розглянути у першому читанні законопроєкт "Про застосування англійської мови в Україні" (№ 9432) вже у липні.
13 липня 2023
Законопроєкт про легалізацію медичного канабісу в Україні може стати одним із найважливіших у порядку денному на наступному засіданні Верховної Ради.
Аргумент про невтручання держави в питання церкви невалідний у контексті заборони діяльності в Україні релігійних організацій, пов‘язаних з російською православною церквою (РПЦ).
реклама