Путін фантазує про «поділ України»: Захід не піде на новий Мюнхен-1938
Поява таких «ідей від Путіна» означає одне: шансів на швидке завершення війни немає жодних
22 листопада 2024
Поява таких «ідей від Путіна» означає одне: шансів на швидке завершення війни немає жодних
20 листопада 2024
Експерти позитивно оцінюють план, але справедливо наголошують: поки це рамковий документ, який потребує вдосконалення і посилення
19 листопада 2024
Ми – стійкі до надскладних випробувань. Наш ворог – трансформувався по ходу війни. А світ – керується передусім інтересами, а не цінностями
05 листопада 2024
Ефективність української протиповітряної оборони висока: понад 90% дронів-камікадзе успішно збиваються у небі над Україною
04 листопада 2024
Продовжуємо важливу дискусію між людьми, чия думка є авторитетною в Україні. Розмова з політиком Романом Безсмертним
03 жовтня 2024
Трибунал повинен зобов'язати Росію демонтувати Керченський міст – це єдиний спосіб відновити прохід для суден усіх країн.
У Гаазі 3 жовтня завершилося представлення позиції України в Арбітражному трибуналі у справі щодо прав прибережної держави в Чорному й Азовському морях та у Керченській протоці.
У Гаазі 3 жовтня продовжаться слухання по суті за позовом України проти РФ про порушення права прибережної держави відповідно до Конвенції ООН з морського права 1982 року.
24 вересня 2024
Українська сторона припускає, що рішення у справі про порушення Морської конвенції може бути протягом 9-12 місяців.
23 вересня 2024
Бажаючи заволодіти Азовським морем і Керченською протокою, Росія обмежує міжнародне судноплавство.
У будівлі Палацу миру в нідерландській Гаазі о 10:00, за місцевим часом, розпочалися слухання по суті за позовом України проти РФ про порушення права прибережної держави відповідно до Конвенції ООН з морського права 1982 року.
У Гаазі в понеділок, 23 вересня, почнуться слухання по суті за позовом України проти РФ про порушення права прибережної держави відповідно до Конвенції ООН з морського права 1982 року.
28 серпня 2024
Постійна палата третейського суду в Гаазі з 23 вересня по 5 жовтня 2024 року проведе слухання по суті за позовом України проти РФ про порушення права прибережної держави відповідно до Конвенції ООН з морського права 1982 року.
03 липня 2024
Польща незабаром підпише з Україною довгострокову безпекову угоду.
27 червня 2024
Підписана 27 червня у Брюсселі Угода про співробітництво у сфері безпеки між Україною та Литовською Республікою передбачає, що Литва прагнутиме щорічно надавати Україні підтримку у сфері безпеки та оборони в розмірі 0,25% ВВП.
Протягом наступних кількох місяців необхідно підготувати деталізований план дій для розгляду на другому Саміті миру.
09 лютого 2024
Наказ Міжнародного Суду ООН від 16 березня 2022 року, який зобов’язує Росію припинити військові дії на території України, залишається ключовим елементом у справі України проти РФ щодо "геноциду".
05 лютого 2024
5 лютого о 12:00 - брифінг на тему: "Рішення Міжнародного суду ООН за позовом України проти Росії: перемога чи поразка?".
02 лютого 2024
Міжнародний суд ООН визнав свою юрисдикцію у справі України проти РФ щодо "геноциду".
01 лютого 2024
У Міжнародному суді ООН в Гаазі 2 лютого буде оголошено рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
31 січня 2024
Міжнародний суд ООН відхилив більшість претензій України до Росії у справі щодо порушення конвенції про расову дискримінацію.
Міжнародний суд ООН заявив, що Росія не виконала своїх зобов’язань щодо розслідування випадків фінансування тероризму відносно осіб, які могли фінансувати тероризм. Водночас суд визнав, що Росія не порушила інші пункти конвенції, про які йшлося в українському позові.
На засіданні Міжнародного суду ООН у Гаазі, де розпочали оголошувати рішення у справі щодо порушення Росією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації, відсутня російська делегація.
У Міжнародному суді ООН розпочалося оголошення рішення у справі щодо порушення Росією двох конвенцій – про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації.
14 липня 2023
Рішення Європейського суду з прав людини у справі "Росія проти України", яке очікується 18 липня, буде представлене у письмовій формі.
17 червня 2023
Рішення Міжнародного суду ООН може стати першим у цілій низці ухвал, які визнаватимуть порушення Росією міжнародного права, і на це може піти орієнтовно пів року або трохи більше.
12 червня 2023
РФ продовжує ігнорувати два окремих накази Міжнародного суду ООН про тимчасові заходи, видані судом у провадженнях, порушених за позовами України проти РФ.
08 червня 2023
Міжнародний суд у Гаазі дозволив Литві вступити у справу України проти РФ про військові злочини.
07 червня 2023
Наведені українською стороною на слуханнях у Міжнародному суді ООН аргументи доводять силу позиції нашої країни стосовно порушення Росією двох конвенцій.
06 червня 2023
Міжнародний суд ООН з 6 по 14 червня 2023 року проведе публічні слухання у справі щодо порушення Росією двох конвенцій – про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації.
реклама