На Полтавщині археологи знайшли льодохідний шип для коней
На Полтавщині в околицях Глинського археологічного комплексу знайшли льодохідний шип, який вставляли у передні копита коней, на територію Русі ці вироби потрапляли разом із вікінгами.
15 жовтня 2024
На Полтавщині в околицях Глинського археологічного комплексу знайшли льодохідний шип, який вставляли у передні копита коней, на територію Русі ці вироби потрапляли разом із вікінгами.
12 липня 2024
У Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка «Духовна міць народу», на якій представлено близько 150 експонатів з церковної та світської історії України.
17 червня 2024
Спасо-Преображенський собор у Чернігові отримав для експонування печатку князя Святослава Ярославовича.
08 червня 2024
У Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» 7 червня відкрилася виставка ляльок «Князівни та княгині», на якій представлено понад 80 вбраних у княжі строї часів Київської Русі ляльок-мотанок, виготовлених п’ятдесятьма майстринями з України та з-за кордону – Норвегії, Бразилії та Канади.
23 травня 2024
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов привітав українців та українок з Днем Героїв.
27 березня 2024
У Національному музеї історії України відбулася презентація унікального археологічного артефакту – рельєфу із зображенням святого Дмитра, який було врятовано від нелегального продажу та повернуто державі.
15 березня 2024
У Волинській області попередили незаконний продаж на інтернет-аукціоні унікальної історичної пам’ятки часів Київської Русі, кам’яної плити із зображенням “Святого воїна”, яка могла бути окрасою одного із храмів Галицько-Волинського князівства.
22 січня 2024
Житомирському обласному краєзнавчому музею передали понад 50 артефактів, що датуються періодом Київської Русі.
15 жовтня 2023
Читаємо глави з книжки «Путівник по рашизму-путінізму» Олега Кудріна
03 жовтня 2023
Про те, чому українська мова зберегла всі ознаки східнослов’янської, а російська є сумішшю мов
18 серпня 2023
Роздуми про минуле та майбутнє української політики
15 липня 2023
Проєкт «Калиновий к@тяг» розповідає про національного героя України – Володимира I-го Святославича, великого князя київського (979–1015)
27 травня 2023
Проєкт «Калиновий к@тяг» розповідає про державника, великого князя Київського (в XII столітті), представника династії Рюриковичів
23 квітня 2023
Продовжуємо читати «Путівник по рашизму-путінізму» Олега Кудріна
13 квітня 2023
Норвегія зацікавлена у створенні серіалу про культурні та історичні зв’язки з Україною.
03 лютого 2023
У музеї міста Нетішин, що на Хмельниччині, відбулося відкриття виставки «Князівни та княгині», на якій представлені 70 вбраних у княжі строї часів Київської Русі ляльок-мотанок, виготовлених більш як сорока майстринями з усієї України та з-за кордону.
19 січня 2023
Київські митники виявили спробу переслати за кордон без дозвільних документів старовинну метальну зброю – вісім автентичних наконечників стріл, виготовлених у період дохристиянської Русі IX-XIV століть.
31 грудня 2022
У проєкті «Калиновий к@тяг» - друга частина розповіді про видатного князя
13 вересня 2022
У Національному заповіднику «Софія Київська» відкрилася мистецька авторська виставка вузлових ляльок «Князівни та княгині України», організатором якої є Тетяна Золочевська з німецького міста Бремен і Ніна Хаген з міста Осло, Норвегія.
22 травня 2022
У підручниках для дітей з окупованих територій України та росіян країна-агресор вирішила змінити назву Київської Русі.
реклама