В Україні наразі не йдеться про повну заборону Телеграму, але його треба регулювати - Герасим’юк
В Україні наразі не йдеться про повну заборону популярної соціальної мережі «Телеграм», але працюють над запровадженням процедур її регулювання.
18 жовтня 2024
В Україні наразі не йдеться про повну заборону популярної соціальної мережі «Телеграм», але працюють над запровадженням процедур її регулювання.
15 жовтня 2024
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення закликає медіа до коректного та професійного підходу у висвітленні чутливих тем, зокрема процесу мобілізації та діяльності ТЦК.
24 липня 2024
Нацрада спільно з фондом «Партнерство за сильну Україну» розпочали проєкт зі збільшення українського мовлення на прикордонних і прифронтових територіях.
26 квітня 2024
На радіо, телебаченні та в онлайн-ЗМІ вже створюються органи співрегулювання, що передбачено Законом «Про медіа», натомість преса досі не ініціювала цього процесу.
Комісія з журналістської етики повернулася в Альянс незалежних пресрад Європи (AIPCE) після того, як з нього виключили російську Громадську колегію зі скарг на пресу.
24 квітня 2024
Тема ставлення суспільства до ветеранів та військовослужбовців зазнає трансформації, яка може бути травматичною для українських захисників, тому Нацрада з питань телебачення та радіомовлення розробила пропозиції до критеріїв віднесення інформації до дискримінаційної стосовно ветеранів та учасників війни.
23 квітня 2024
Медіаспільнота має усвідомлювати відповідальність перед суспільством.
10 квітня 2024
Регулятор медіа в Україні залишається фінансово залежним від виконавчої влади, що не є припустимим з точки зору європейських стандартів.
14 березня 2024
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення наклала штраф на «Радіо Одеса» через відсутність мовлення впродовж 14 днів поспіль.
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала 7 онлайн-медіа та 129 друкованих видань.
Потрібно докласти більше зусиль задля пропагування у світі України та українськості
12 березня 2024
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення закликала керівництво Walt Disney Company створити і розповсюдити серед мовників оновлену міжнародну версію, в якій буде збережено фрагмент з номінацією «Best Documentary Feature».
07 березня 2024
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення продовжила на 10 років ліцензії двом каналам НСТУ - "Першому" і "Суспільне Донбас", а телеканалу "К1" анулювала аналогову ліцензію.
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала 91 нове друковане видання, серед яких 58 газет, 28 журналів, 2 наукові збірники, 1 збірник, бюлетень і спільний українсько-румунський науковий журнал.
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла два приписи онлайн-медіа за недотримання закону "Про медіа".
16 лютого 2024
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала 35 друкованих видань та 8 суб’єктів у сфері аудіовізуальних медіа.
15 лютого 2024
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала кільком медіа дозволи на тимчасове мовлення в окремих регіонах терміном один рік.
09 лютого 2024
Після минулорічних робіт із покриття прикордоння Чернігівської області державною цифровою багатоканальною мережею MX-7 телевізійний сигнал в регіоні значно покращився.
08 лютого 2024
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення визначила двох переможців у конкурсі на місцеве мовлення, обидва мовитимуть в Івано-Франківську.
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зареєструвала чотири онлайн-медіа.
25 січня 2024
Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підписали Меморандум про взаєморозуміння, співпрацю та обмін інформацією.
21 грудня 2023
У Херсоні працює десять радіостанцій.
На Вінниччині встановлення передавачів багатоканального мультиплексу МХ-7 дозволить забезпечити покриття ефірним цифровим мовленням 96% території області.
18 грудня 2023
На Житомирщині зараз працюють п'ять передавачів цифрового телевізійного сигналу багатоканальної мережі МХ-7.
14 грудня 2023
На території Донецької області, яка контролюється українською владою, наразі працюють чотири телевежі, і можна дивитися всі українські телеканали. Телевежа у Гірнику навіть досягає до телеглядачів на тимчасово окупованій території Донеччини - в т.з. «ДНР».
13 грудня 2023
Завершився перший етап створення органів спільного регулювання у трьох сферах – аудіовізуальній, аудіальній та онлайн-медіа.
12 грудня 2023
Сформовано робочу групу, яка започатковує процес створення органу співрегулювання у сфері онлайн-медіа.
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення обрала переможців у конкурсі на вільні радіоканали (для розвитку місцевих і регіональних мереж).
11 грудня 2023
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення винесла припис за недотримання правил мовлення у дні пам’яті та жалоби парламентському каналу «Рада» та каналу «Так TV» (юридична особа ТОВ «Корона Санрайс»).
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила дві позапланові перевірки компаніям ТОВ «ТРК «АРТ» (7 канал) з Одеси та ТОВ «Ісландія» з Бучі.
реклама