На знешкодження 400 мін у Чорному морі може піти п'ять років - Плетенчук
Україні знадобиться до п’яти років на знешкодження чотирьох сотень мін у Чорному морі та допомога інших чорноморських країн.
15 листопада 2024
Україні знадобиться до п’яти років на знешкодження чотирьох сотень мін у Чорному морі та допомога інших чорноморських країн.
Захоплені на Азовському та Чорноморському узбережжі українські порти росіяни використовують для пограбування окупованих територій і насамперед, щоб вивозити збіжжя.
У Каспійському морі ворог тримає носії крилатих ракет, серед яких можуть бути унітарні пускові установки, що використовують ракети «Онікс» і «Циркон».
14 листопада 2024
Речник ВМС ЗСУ, капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук заявив, що в складі російського Чорноморського флоту немає кораблів-носіїв крилатих ракет, які мають універсальні пускові.
12 листопада 2024
Російська Федерація, вочевидь, вирішила проблему завантаження ракет типу «Калібр» на кораблі, яка виникла через перебазування суден Чорноморського флоту з Криму до Новоросійська.
07 листопада 2024
Робота зернового коридору триває в штатному режимі, наразі не спостерігається застосування ворогом ракетного озброєння по портовій інфраструктурі Одеси.
Інформацію щодо ураження російських ракетних кораблів «Татарстан» та «Дагестан» у Каспійському морі, що є свого роду унікальними, ВМС ЗСУ наразі не можуть підтвердити офіційно.
05 листопада 2024
Ситуація в акваторії Чорного та Азовського морів залишається сталою. Росіяни тримають свій корабельний склад подалі від українських Сил оборони, однак використовують свою авіацію для патрулювання західного і південного узбережжя Криму.
28 жовтня 2024
Росія вимушена поповнювати запаси на своїй базі у Сирії в обхід усієї Європи - морем.
17 жовтня 2024
Низька ефективність кораблів-ракетоносіїв у морях змусила ворога використовувати їх більше для відволікання української ППО під час масованих ракетних атак.
14 жовтня 2024
Російський флот по суті втратив можливості впливу на українському театрі бойових дій.
10 жовтня 2024
Окупанти в Криму мають відчувати на собі, куди потрапили, і розуміти, що потикатися на півострів не було сенсу.
09 жовтня 2024
Жодне із цивільних суден, які 7 жовтня в порту Одеси опинилися під атакою російської балістичної ракети, не отримало критичних пошкоджень.
Речник ВМС ЗСУ капітан 3 рангу Дмитро Плетенчук прокоментував нещодавнє виведення армією РФ " в акваторію Чорного моря сімох ракетоносіїв із загальним залпом до 48 "Калібрів" і заявив, що ознак підготовки до масованого удару поки не спостерігається.
01 жовтня 2024
Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук прокоментував інформацію про залучення Росією моряків до сухопутних підрозділів.
26 вересня 2024
Ворог будує якусь захисну споруду в районі Керченського мосту в тимчасово окупованому Криму, як він вже це робив неодноразово, але зазнавав невдач через складні погодні умови.
24 вересня 2024
В акваторії Чорного моря чергує один підводний російський човен.
05 вересня 2024
Росіяни розміщують на Кримському мосту найрізноманітніші системи ППО, серед яких є навіть виставкові.
27 серпня 2024
Російських надводних кораблів в акваторіях Азовського та Чорного морів не зафіксовано.
Російських надводних кораблів в акваторіях Азовського та Чорного морів не зафіксовано.
25 серпня 2024
Наразі росіяни намагаються максимально захистити Керченський міст попри те, що тепер морської компоненти для його оборони фактично немає.
У Чорному морі станом на зараз російських кораблів не спостерігається вже сьомий день.
23 серпня 2024
Речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук підтвердив знищення російського залізничного порому "Конро Трейдер" в порту "Кавказ" у Краснодарському краї Росії.
22 серпня 2024
Переважна частина акваторії морів, яка була звільнена від присутності росіян, наразі залишається "сірою" зоною.
21 серпня 2024
Речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук назвав знищення Силами оборони України російської ЗРК С-300 біля Новошахтинська Ростовської області "не першим і не останнім".
13 серпня 2024
Перебування підводних човнів Чорноморського флоту в акваторії Азовського моря неможливе через недостатню глибину.
В акваторії Чорного моря перебуває російський підводний човен, носій крилатих ракет, проте наразі він виконує функцію патрулювання.
08 серпня 2024
Російські війська продовжують використовувати лише підводні човни в акваторії Чорного моря.
06 серпня 2024
У Чорному морі станом на зараз зафіксований лише один російський підводний човен.
Помітною зміною ситуації на морі є відновлення російською стороною поромної переправи за рахунок одного з відремонтованих поромів.
реклама