Столтенберг вважає, що Україна для припинення вогню може «тимчасово поступитися» територіями
Колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наразі вважає, що мир в Україні без територіальних втрат нереальний і пропонує «проміжне рішення».
02 грудня 2024
Колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наразі вважає, що мир в Україні без територіальних втрат нереальний і пропонує «проміжне рішення».
22 жовтня 2024
Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр нагородив колишнього генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга Великим хрестом ордена «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина».
14 жовтня 2024
Партнери України не повинні дозволити російському диктатору Володимиру Путіну залякати себе, натомість вони можуть змінити його розрахунки.
10 жовтня 2024
Колишній генсек НАТО Єнс Столтенберг вважає, що якби країни Альянсу надавали Україні зброю після початку російської окупації у 2014 році, то повномасштабної війни можна було б уникнути.
Колишній генсек НАТО Єнс Столтенберг вважає, що якби країни Альянсу надавали Україні зброю після початку російської окупації у 2014 році, то повномасштабної війни можна було б уникнути.
08 жовтня 2024
Колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг стане головою Мюнхенської безпекової конференції (MSC) в лютому 2025 року.
04 жовтня 2024
Ексгенсек НАТО Єнс Столтенберг з самого початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну сформулював підхід НАТО - підтримувати Україну, але не бути частиною конфлікту. Разом з тим, на цей момент, перейдено багато "червоних ліній", які оголошував Путін, а він нічого не зробив.
Колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що найбільше шкодує про те, що Україні не почали набагато раніше допомагати зброєю.
01 жовтня 2024
Президент Володимир Зеленський подякував Єнсу Столтенбергу за підтримку України протягом усього його перебування на посаді генерального секретаря НАТО.
На цей час вже колишній генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підбив підсумки роботи на посаді керівника Альянсу, яку він обіймав з 2014 року, та заявив, що за цей час союзники пройшли дійсно історичний шлях.
30 вересня 2024
Єнс Столтенберг, який незабаром піде з посади генерального секретаря НАТО, вважає, що держави Альянсу повинні підтримувати українську "формулу миру", а не альтернативні "мирні" пропозиції інших країн.
Члени НАТО не повинні зупинятись в наданні більшої військової допомоги Україні через «безрозсудну російську ядерну риторику» Путіна.
25 вересня 2024
Президент Володимир Зеленський у Нью-Йорку провів зустріч із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.
19 вересня 2024
Без членства в НАТО забезпечити стабільну безпеку України буде неможливо.
18 вересня 2024
Заяви про те, що рішення союзників по Альянсу дозволити Україні завдавати ударів по легітимних цілях на території Росії означатиме втягування НАТО у цю війну, є хибними.
Війна в Україні чітко продемонструвала тенденцію зближення авторитарних режимів Росії, Китаю, Ірану і КНДР та їхню готовність підтримувати одне одного, що вимагає здатності до консолідації від демократичного світу.
17 вересня 2024
Єнс Столтенберг, який завершує свою каденцію 1-го жовтня, передасть наступнику, Марку Рютте, всі необхідні дані, щоб оновлена система координації військової та фінансової підтримки України запрацювала якомога швидше.
16 вересня 2024
Кожна держава-член НАТО мусить самостійно вирішити, чи дозволяти Україні бити її зброєю по цілях на території РФ.
14 вересня 2024
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг назвав російське повномасштабне вторгнення в Україну "переломним моментом" і вважає, що Альянс міг зробити більше, щоб запобігти війні.
12 вересня 2024
Єнс Столтенберг, який залишає посаду генерального секретаря НАТО, стане головою Мюнхенської конференції з безпеки.
11 вересня 2024
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, який очолював Альянс з 2014 року, передасть повноваження своєму наступнику, колишньому прем’єр-міністру Нідерландів Марку Рютте 1 жовтня 2024 року.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга під час першої розмови з генеральним секретарем Єнсом Столтенбергом обговорив збільшення та стабілізацію військової допомоги, оборонного виробництва та інвестицій в українське озброєння.
10 вересня 2024
6 вересня на авіаційній базі Рамштайн в Німеччині відбулося чергове засідання контактної групи з оборони України. Це було вже 24-те засідання.
06 вересня 2024
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг підтвердив намір союзників по НАТО надавати Україні сталу та довгострокову військову допомогу у 40 млрд євро на наступний рік.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вчергове закликав Китай зупинити військову підтримку Росії у її війні проти України, та зауважив, що продовження такої підтримки, зокрема, на адресу російського ВПК, шкодить інтересам та репутації Пекіна.
Відповідно до міжнародного законодавства, Україна має право на самооборону проти російської агресії, і це її право не закінчується на кордонах країни.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відзначив важливість чергової зустрічі Контактної групи з оброни України у Рамштайні та закликав союзників по Альянсу посилити військову допомогу для України під час «цієї важкої фази війни».
05 вересня 2024
Україна змогла досягти багатьох результатів за допомогою своєї операції у Курській області. Але подальший перебіг подій спрогнозувати складно.
31 серпня 2024
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вважає, що операція ЗСУ у Курській області відповідає праву на самооборону.
27 серпня 2024
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на прохання Києва скликає на середу, 28 серпня, засідання Ради Україна – НАТО.
реклама