Посилення можливостей України та ядерні «лякалки» путіна
До чого призвели 1000 днів «сво»
20 листопада 2024
До чого призвели 1000 днів «сво»
Українські удари по військових об’єктах вглиб Росії мають вирішальне значення для послаблення потенціалу російської армії на всій території бойових дій.
19 листопада 2024
Керівництво Республіканської партії в Сенаті США офіційно підтвердило рішення адміністрації Байдена скасувати обмеження для України щодо застосування далекобійних ракет ATACMS по цілях вглибині Росії.
1000 днів Великої війни. Держдеп підтвердив, що дозвіл США бити вглиб Росії. ЗСУ вразили арсенал 1046 центру на Брянщині
Американські чиновники на умовах анонімності підтвердили кільком американським ЗМІ інформацію про те, що Україна атакувала цілі в РФ за допомогою ATACMS.
Президент Володимир Зеленський не підтвердив, чи удар по складу БК під Брянськом було здійснено американською ракетою ATACMS, проте він заявив, що в України є далекобійні можливості, і вони будуть використовуватися.
18 листопада 2024
Росія завдала ракетного удару по Сумах і Одесі – 22 загиблих. Байден дозволив Україні використовувати ракети ATACMS по Росії, але лише в Курській області
Дозвіл Сполучених Штатів на застосування Україною ракет ATACMS по цілях у Росії може бути «переломним моментом на фронті».
Україна може спробувати знищити кримський міст, якщо США дозволять використовувати ATACMS не лише на території Курської області.
Згода Сполучених Штатів на застосування Україною далекобійних ракет ATACMS для завдання ударів по Росії може створити «зовсім іншу ситуацію на фронті» перед зимовою паузою, зокрема сповільнити наступальні дії росіян і змусити їх перегрупуватися.
Новообраному президентові США Дональду Трампу може бути складно скасувати рішення чинного президента Джо Байдена про надання Україні дозволу на застосування далекобійних ракет ATACMS по цілях в середині Росії, оскільки українці використають час до вступу нового глави Білого дому на посаду (20 січня – ред.) для доведення ефективності дій із завдання ракетних ударів углиб РФ.
Міністри закордонних справ ЄС на сьогоднішній зустрічі у Брюсселі, імовірно, обговорять надання Україні дозволу на використання західної зброї для завдання ударів по цілях на території РФ.
Китай утримався від критики рішення Сполучених Штатів про скасування заборони на використання Україною далекобійних ракет ATACMS по території Росії.
Росія розуміє лише мову силу, тому рішення президента США Джо Байдена про дозвіл на застосування Україною ракет далекого радіусу дії ATACMS є «дуже добрим».
США відповіли Росії на залучення до війни північнокорейських солдат та останній масований ракетний обстріл території України «зрозумілою мовою»: наданням Україні дозволу на завдання ударів по цілях в середині РФ ракетами ATACMS.
17 листопада 2024
Президент США Джо Байден вперше дозволив Україні використовувати далекобійні ракети ATACMS по території Росії.
03 жовтня 2024
Сили оборони України уразили балістичними ракетами ATACMS російську радіолокаційну станцію «Небо-М». Це дозволить українським захисникам ефективно використовувати крилаті ракети Storm Shadow і SCALP-EG.
11 вересня 2024
Пентагон та західні ЗМІ озвучили неправду про причину заборони ударів углиб росії
09 вересня 2024
Якщо президент США Джо Байден дійсно прагне допомогти Україні завершити війну, розпочату російським вторгненням, він повинен перестати коливатись і дозволити бити американською зброєю по цілям на території РФ.
06 вересня 2024
Міністр оборони США Ллойд Остін вважає, що Україна має достатньо серйозні власні можливості для ураження цілей у Росії, міжнародна коаліція продовжить забезпечувати ЗСУ всім необхідним для захисту власної території.
31 серпня 2024
Українська делегація передала американським високопосадовцям список цілей у глибині території РФ, які Київ хоче уражати американськими далекобійними ракетами ATACMS.
16 серпня 2024
Сполучені Штати не хочуть дозволяти Україні застосовувати ракети ATACMS у Курській області, вважаючи, що краще приберегти їх для ударів по тимчасово окупованому Криму.
16 липня 2024
Колишній міністр закордонних справ, керівник Центру дослідження Росії Володимир Огризко розкритикував заборону США бити далекобійними системами ATACMS углиб Росії, вважаючи її проявом боягузтва.
15 липня 2024
Сполучені Штати не дозволяють ЗСУ бити далекобійними системами ATACMS вглиб Росії, зокрема по військових аеродромах, щоб війна не вийшла за межі України.
12 липня 2024
Політика США щодо можливостей застосування американської зброї по військових об’єктах на території РФ залишається незмінною після саміту НАТО у Вашингтоні.
11 липня 2024
Сполучені Штати Америки не змінювали своєї позиції щодо ударів по території РФ ракетами ATACMS. Заборона для України продовжує діяти.
30 червня 2024
Для ефективної протидії російським керованим авіабомбам (КАБам) потрібен дозвіл від США на застосування американських ракет великої дальності ATACMS по аеродромах углиб російських територій, де базуються літаки, що скидають КАБи на українські землі.
27 червня 2024
Вашингтон незабаром може переглянути своє попереднє рішення і дозволить Києву завдавати ударів американським озброєнням по території Росії у глибину до 300 кілометрів.
23 червня 2024
Начальник ГУР МО України генерал-лейтенант Кирило Буданов вважає, що Кримський півострів, захоплений Москвою в 2014 році і перетворений на величезну військову базу, яка дозволяє контролювати більшу частину південного узбережжя України, можна відрізати від російського постачання, зокрема за допомогою наданих США ракет ATACMS.
01 червня 2024
Президент США Джо Байден доручив своїй команді змінити позицію щодо можливостей для України застосовувати американську зброю для ударів по військових цілях на території РФ, але це не стосується ракет ATACMS.
реклама