Кабмін досі не направив до Ради законопроєкт про демобілізацію - депутатка
Міністерство оборони досі не направило до Верховної Ради проєкт закону про демобілізацію під час дії воєнного стану.
18 грудня 2024
Міністерство оборони досі не направило до Верховної Ради проєкт закону про демобілізацію під час дії воєнного стану.
19 листопада 2024
Говорити про терміни ухвалення законопроєкту про демобілізацію поки не доводиться. Після надходження документа у Верховну Рада він буде направлений на юридичну експертизу.
14 листопада 2024
Міністерство оборони підготує проєкт закону про умови демобілізації під час дії воєнного стану до 18 грудня 2024 року.
12 жовтня 2024
Питання демобілізації військових залежить від того, чи дозволяє це мобілізаційний ресурс і перебіг бойових дій.
10 жовтня 2024
Демобілізація військовозобов’язаних віком до 25 років, яких мобілізували через колізію у законодавстві, обвалить окремі ділянки фронту.
05 жовтня 2024
У Києві на Хрещатику 5 жовтня зібрався пікет за встановлення чітких термінів військової служби.
07 серпня 2024
Міністерство у справах ветеранів спільно з ГО «Простір можливостей» започатковує навчання фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
06 серпня 2024
З огляду на складну ситуацію на фронті та плани Росії щодо збільшення своїх військ говорити про можливість демобілізації в Україні проблематично.
26 липня 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у питанні можливості ухвалення закону про демобілізацію закликав пам’ятати помилки минулого і не повторювати їх.
23 липня 2024
У Міністерстві оборони називали фактори, від яких залежать терміни появи закону про демобілізацію.
26 червня 2024
Законопроєкт про демобілізацію - питання відповідальності Кабінету міністрів України, від якого відповідних законодавчих ініціатив ще не надходило.
26 червня о 10:30 - брифінг на тему: "Темпи мобілізації та робота над законом про демобілізацію".
21 червня 2024
В Україні просяде фронт, якщо зараз демобілізувати тих осіб, які відслужили два роки. А обвалу фронту допустити не можна.
06 червня 2024
Для запровадження механізму демобілізації з війська після 36 чи 48 місяців служби потрібно спочатку налагодити процеси мобілізації в державі.
25 квітня 2024
Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про Державну ветеранську патронатну службу.
11 квітня 2024
Рада ухвалила закон про мобілізацію, що змінилося. Довідку ВПО та допомогу відразу для всієї сім’ї тепер можна оформити в “Дії”.
10 квітня 2024
Через оперативну ситуацію на фронті головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський висловив побажання, щоб норми щодо демобілізації були розглянуті в окремому законопроєкті.
Помічники ветеранів стануть фахівцями із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
04 квітня 2024
Студенти-чоловіки можуть виїжджати за кордон на навчання, розпочалася демобілізація строковиків, мінімальна зарплата зросла до 8 тисяч грн.
02 квітня 2024
Відсьогодні в ЗСУ розпочалася демобілізація строковиків.
12 березня 2024
АТ «Українська оборонна промисловість» відкрило центр реінтеграції ветеранів, який сприятиме адаптації демобілізованих військових до цивільного життя.
06 березня 2024
Член Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський зауважив, що законопроєкт про мобілізацію набув політичного та суспільно-резонансного забарвлення, і розповів, у яких питаннях членам комітету найважче дійти консенсусу під час його обговорення.
26 лютого 2024
Президент України Володимир Зеленський підписав закон про звільнення в запас строковиків після завершення терміну служби під час воєнного стану.
23 лютого 2024
Уряд ухвалив рішення про індексацію пенсій з 1 березня цього року. Пенсії буде підвищено майже на 8%, а середня пенсія зросте до 5 717 гривень
Верховна Рада ухвалила закон про звільнення в запас строковиків після завершення терміну військової служби під час воєнного стану.
21 лютого 2024
Одеські депутати вирішили звернутися до Верховної Ради України з проханням скасувати у другому читанні закону про проходження військової служби правку щодо звільнення зі служби військових після окремого рішення Ставки Головнокомандувача.
11 лютого 2024
У Києві родини військових, які зараз на фронті, вийшли на мітинг з вимогою демобілізувати їхніх рідних.
Родичі мобілізованих російських солдатів продовжують протестувати по всій Росії попри попередні спроби Кремля придушити їх і заблокувати будь-яке можливе відновлення громадського руху на підтримку мобілізованих військових.
10 лютого 2024
На навчання та забезпечення військовослужбовців ЗСУ потрібні додаткові витрати, тож в умовах обмеженого фінансування без демобілізації нова хвиля мобілізації не відбудеться.
02 лютого 2024
Україна продовжує протистояти повномасштабному вторгненню РФ. Життя під час війни фіксують фотокореспонденти Укрінформу.
реклама