ВС залишив у силі вирок для депутата Держдуми РФ у 15 років тюрми - ОГП
Офіс генерального прокурора відстояв у Верховному суді покарання для депутата Держдуми федеральних зборів РФ у вигляді 15 років позбавлення волі.
27 листопада 2024
Офіс генерального прокурора відстояв у Верховному суді покарання для депутата Держдуми федеральних зборів РФ у вигляді 15 років позбавлення волі.
26 листопада 2024
На тимчасово захоплених територіях України стартувала підготовка до «єдиного дня голосування», який призначений аж на 14 вересня наступного року.
У Вінницькій області суд за умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України, засудив депутата Держдуми РФ Артура Таймазова до позбавлення волі на 15 років з конфіскацією майна.
12 листопада 2024
Державна дума РФ у вівторок, 12 листопада, у другому та третьому читаннях ухвалила закон про заборону «пропаганди чайлдфрі», тобто «відмови від народження дітей».
28 жовтня 2024
Росіяни почали готувати тимчасово захоплені території України до виборів у Держдуму, зокрема Центральна виборча комісія РФ має затвердити нову схему одномандатних округів, збільшивши їх кількість.
24 жовтня 2024
Російська Держдума ухвалила в першому читанні проєкт федерального бюджету РФ на 2025 рік та плановий період 2026-2027 років. Військові витрати у ньому знову збільшені і перевищать 6% ВВП. У проєкті бюджету минулого року передбачалося, що вони скоротяться.
Російська Держдума ухвалила в першому читанні проєкт федерального бюджету РФ на 2025 рік та плановий період 2026-2027 років. Військові витрати у ньому знову збільшені і перевищать 6% ВВП. У проєкті бюджету минулого року передбачалося, що вони скоротяться.
Російська Держдума на засіданні у четвер ратифікувала Договір про всеосяжне стратегічне партнерство між Росією та КНДР. Одна з його статей передбачає взаємну військову допомогу.
22 жовтня 2024
Печерський районний суд столиці втретє переніс засідання у справі ексдепутата Держдуми РФ Магомеда Гаджиєва, якого обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність України.
17 жовтня 2024
У Росії Державна дума у першому читанні схвалила законопроєкт про заборону «пропаганди чайлдфрі», тобто «відмови від дітонародження».
24 вересня 2024
Російська Держдума ухвалила одразу у другому та третьому читаннях законопроєкт, що дозволяє укладати контракти про проходження військової служби з обвинуваченими на етапі судового провадження.
20 серпня 2024
Голова Комітету з безпеки та протидії корупції російської Держдуми Василь Піскарьов заявив про пропозиції внести Deutsche Welle та British Council до списку небажаних організацій, пропозиції вже направлені до генпрокуратури РФ.
31 липня 2024
Державна дума РФ відхилила законопроєкт про відстрочку від мобілізації для багатодітних батьків.
24 липня 2024
У Державній думі РФ запропонували поправку, яка дасть змогу карати російських військових за використання особистих засобів зв’язку та навігації на лінії зіткнення в Україні.
23 липня 2024
Російська Державна дума ухвалила в остаточному читанні законопроєкти, що дозволяють визнавати «небажаними» в РФ будь-які організації, засновниками яких є державні органи третіх країн.
12 липня 2024
У РФ члени комітету Держдуми із захисту сім'ї, питань батьківства, материнства та дитинства звернулись до керівництва Сбєрбанку щодо припинення випуску карток із «райдужним єдинорогом», оскільки він, на думку депутатів, є символікою руху ЛГБТ.
26 червня 2024
Російські законодавці почали непокоїтися через повернення колишніх ув'язнених, які воювали на боці Росії проти України, оскільки в країні почав зростати рівень злочинності.
19 червня 2024
У Рівному до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна засудили 56 депутатів Держдуми Російської Федерації.
Російська Рада федерації спільно з Держдумою підготують рішення про призупинення участі Росії в діяльності Парламентської асамблеї ОБСЄ та заморожування виплат цій організації з боку РФ.
07 червня 2024
У Росії видаватимуть прокатні посвідчення лише фільмам, які пройшли перевірку на відповідність російським "традиційним" цінностям. Відповідні поправки до законодавства готує Міністерства культури спільно з комітетом Держдуми з культури, Радою федерації та адміністрацією президента.
13 травня 2024
Слідчі Нацполіції оголосили про підозру у держзраді депутату Держдуми РФ Михайлу Шеремету, який, за інформацією слідства, очолив незаконне збройне формування під час захоплення Криму.
06 травня 2024
Держдума РФ у другому й третьому читаннях ухвалила поправки, що забороняють «іноземним агентам» брати участь у виборах.
18 квітня 2024
У Тернополі до 15 років ув’язнення засудили трьох депутатів Держдуми Росії, які голосували за визнання так званих «Л/ДНР».
08 квітня 2024
Депутату Держдуми Російської Федерації повідомлено про підозру через публічні заклики до окупації територій України.
19 березня 2024
Державна дума Росії прийняла у другому та третьому читаннях законопроєкти про звільнення від кримінальної відповідальності в разі укладання контракту з міністерством оборони Росії.
12 березня 2024
Міністерство закордонних справ України назвало російський законопроєкт про визнання «незаконним» рішення радянської влади у 1954 році передати Україні Крим «нікчемною спробою російської диктатури легітимізувати власні грубі порушення міжнародного права».
13 лютого 2024
Держдума розглядає законопроєкт про обмеження в'їзду в Росію осіб, яких російський уряд визначає «небажаними», що, ймовірно, є частиною постійних зусиль з цензури опозиційних ЗМІ та нищення зв'язків між Росією та іноземними й міжнародними неурядовими організаціями.
05 лютого 2024
Федеральна служба безпеки Росії порушила проти опозиційного політика Іллі Пономарьова, який живе в Україні, кілька кримінальних справ, їх об'єднано в одне провадження.
01 лютого 2024
Служба безпеки України зібрала доказову базу на російського актора Дмитра Пєвцова, який публічно підтримує збройну агресію РФ проти України, і повідомила про заочну підозру.
31 січня 2024
Держдума РФ у другому та третьому читаннях схвалила законопроєкт про конфіскацію майна за поширення «фейків» про армію.
реклама