У Верховному суді назвали одним із ключових питань євроінтеграції «кадровий голод» в українських судах
У процесі євроінтеграції питання кадрового голоду в судовій владі є одним із ключових, яке Україні потрібно вирішити.
13 грудня 2024
У процесі євроінтеграції питання кадрового голоду в судовій владі є одним із ключових, яке Україні потрібно вирішити.
17 жовтня 2024
Грузинські організації громадянського суспільства, представники ЗМІ та приватні особи подадуть позов проти закону про «іноагентів» до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі.
19 липня 2024
Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що Росія не збирається виконувати рішення ЄСПЛ, тож, на його думку, є дві опції: чекати, коли РФ захоче повернутися в цивілізований світ, або створити новий механізм виконання рішень судів.
16 липня 2024
Нині ЄСПЛ ситуативно перетворюється на інструмент міждержавного військового трибуналу та інструмент розгляду порушень прав людини під час збройних конфліктів
28 червня 2024
Європейський суд з прав людини виніс рішення, яким визнається, що Росія порушила статтю 11 Європейської конвенції з прав людини через визнання Світового конгресу українців (СКУ) «небажаною організацією» у РФ.
27 червня 2024
Російська Федерація відповідатиме за злочини проти України, скоєні нею в Криму після 27 лютого 2014 року.
26 червня 2024
Європейський суд з прав людини визнав порушення прав у окупованому Росією Криму у дуже широкому спектрі.
26 червня о 12:00 - брифінг на тему: «Україна виграла справу проти Росії щодо Криму в ЄСПЛ: що це дасть країні та як вплине на РФ?»
25 червня 2024
Після того, як ЄСПЛ визнав порушення прав людини з боку РФ у тимчасово окупованому Криму, розпочнеться робота над визначенням компенсації, яку Росія має виплатити постраждалим.
Після того, як Європейський суд з прав людини визнав уряд РФ відповідальним за адміністративну практику порушень прав людини на тимчасово окупованій території Криму, суд зможе перейти до розгляду індивідуальних заяв.
Міністр юстиції України Денис Малюська вважає сьогоднішнє рішення Європейського суду з прав людини історичним, оскільки йдеться про визнання ЄСПЛ численних злочинів РФ, скоєних від початку лютого 2014 року, починаючи із захоплення Криму.
ЄСПЛ оголосив рішення по суті в першій міждержавній справі «Україна проти Росії (щодо Криму)», визнавши існування численних порушень прав людини в тимчасово окупованому Криму з боку держави-агресора.
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) у вівторок, 25 червня, публічно оголосить рішення по суті у справі «Україна проти Росії (щодо Криму)».
19 червня 2024
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) 25 червня оголосить рішення по суті у справі «Україна проти Росії» щодо Криму.
13 червня 2024
Коли чекати рішення ЄСПЛ та які наслідки воно матиме для Росії
12 червня 2024
Уповноважена у справах Європейського суду з прав людини Маргарита Сокоренко сподівається, що після сьогоднішніх слухань у міждержавній справі «Україна та Нідерланди проти Росії» в Страсбурзі, суд матиме величезний обсяг роботи, однак рішення може бути озвучене за рік-півтора.
У середу у Європейському суді з прав людини (ЄСПЛ) завершились усні слухання у міждержавній справі «Україна та Нідерланди проти Росії», яка стосується порушень прав людини на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей з 2014 року та в ході повномасштабного вторгнення Росії в Україну.
Справа “Україна та Нідерланди проти Росії” у ЄСПЛ є можливістю для України встановити справедливість на міжнародному рівні, показати світовій спільноті реальні докази злочинів Росії, оцінені незалежним міжнародним судовим органом.
У Страсбурзі Європейський суд з прав людини сьогодні, 12 червня, розпочав усні слухання щодо прийнятності та суті міждержавної справи “Україна та Нідерланди проти Росії”.
30 травня 2024
На основі рішень Європейського суду з прав людини у міждержавних позовах України до Росії можна буде конфіскувати активи РФ.
Європейський суд з прав людини розпочне слухати індивідуальні скарги проти Російської Федерації після розгляду міждержавних позовів України і Росії.
В Україні досі діє стара радянська норма у 2,5 кв. м для ув’язненого у камері, яка вважається неприйнятною в Європі і свідчить про порушення прав людини.
На розгляді Європейського суду з прав людини перебуває 8 тисяч заяв проти України. За кількістю скарг країна перебуває у п’ятірці лідерів.
Україна за рахунок державного бюджету щомісяця виплачує за рішеннями Європейського суду з прав людини від 100 до 200 тис. євро. За минулий рік було виплачено понад 2 млн євро.
Щомісяця Україна винна людям за рішеннями суду від 100 до 200 тисяч євро
23 травня 2024
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) відмовився узяти до розгляду скарги Міхеіла Саакашвілі щодо кількох кримінальних проваджень, порушених проти нього у Грузії.
04 травня 2024
Україна очікує від Європейського суду з прав людини на рішення стосовно позову про порушення Росією прав людини після окупації Автономної Республіки Крим у 2014 році.
03 травня 2024
Європейський суд з прав людини 12 червня розпочне публічні слухання позову «Україна та Нідерланди проти Російської Федерації» щодо порушень прав людини в окупованих частинах Донецької і Луганської областей, а також доєднаного у 2022 році позову щодо повномасштабного вторгнення РФ.
23 квітня 2024
Упродовж 2023 року Європейський суд з прав людини ухвалив 130 рішень проти України.
18 квітня 2024
Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) визнав у четвер неприйнятною скаргу російського співака Філіпа Кіркорова щодо рішення влади Литви заборонити йому в’їзд в країну.
реклама